Domácí výrobky

od Chay

Díky kladnému ohlasu přátel a známých na mojí domácí výrobu a poptávce čtenářů a sledujících jsem se rozhodla nabízet některé své domácí výrobky pro veřejnost. Výrobky se mohou sezónně měnit.  Objednávky jsou k vyzvednutí v Praze.

DOMÁCÍ VEGAN KIMCHI
cena: 150 Kč/velká sklenice (660 g)

Toto je nejlepší kimchi, které jsem kdy ochutnala. Je to oblíbená část mého jídla.

V současné době nabízím domácí veganské kimchi- jde o korejskou fermentovanou pochoutku, která má přirozeně vysoký obsah probiotik, enzymů, vitaminů a antioxidantů. Pomáhá vyrovnat střevní mikroflóru, podporuje zažívání a posiluje imunitu. Dá se jíst samotatně nebo také s rýží, nudlemi, přidává se do asijských polévek, do hot pot aj.

kimchi sklenicekimchi

Já mám kimchi konkrétně od slečny z Chay blog, která to opravdu umí a dělá ho vynikající! Takže komu se nechce doma s tím dělat, tak určitě doporučuji objednat u slečny toto supervýborné domácí kimchi.

Kimchi vyrábím nárazově ve větších várkách přibližně 1x za 14 dní. Na sociálních sítích (hlavně na Instagramu) můžete sledovat, kdy otevírám objednávky. Kapacita každé várky je omezená, proto doporučuji ozvat se mi na e-mail nebo na sociálních sítích co nejdříve po vyhlášení výroby nového kimchi.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Akceptovat